Page Title (7.x-2.4) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Out of date
dz: དུས་ལས་ཡོལ་བ་
