Page Title (7.x-2.4) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: more
eu: gehiago

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Page
eu: Orria

en: Out of date
eu: Dataz kanpo

en: Desc
eu: Beheraka

en: Page Title
eu: Orriaren Izenburua

en: Defaults
eu: Lehenetsia

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Edit link
eu: Editatu lotura

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
