Page Title (7.x-2.4) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: more
gu: વધુ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
