Page Title (7.x-2.4) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Title
he: כותרת

en: more
he: עוד

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Page title
he: כותרת דף

en: Page
he: דף

en: Out of date
he: לא מעודכן

en: Desc
he: יורד

en: Pattern
he: פורמט

en: Page Title
he: כותרת הדף

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: This will override any other link you have set.
he: ידרוס כל קישור אחר שהגדרת.

en: Link this field to its node
he: קשר שדה זה לפריט התוכן שלו

en: Edit link
he: עריכת קישור

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Page Title Settings
he: הגדרות כותרת הדף

en: A Page Title alternative to the Node: Title field.
he: כותרת דף חלופית ל- Node: Title field

en: Asc
he: סדר עולה
