Page Title (7.x-2.4) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: more
hy: ավելի

en: None
hy: Ոչ մի

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Page
hy: Էջ

en: Out of date
hy: Հնացած
