Page Title (7.x-2.4) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: more
lt: daugiau

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Page
lt: Puslapis

en: Out of date
lt: Baigėsi galiojimas

en: Pattern
lt: Šablonas

en: Page Title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
