Page Title (7.x-2.4) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: more
ml: കൂടുതൽ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: None
ml: ഇല്ല

en: Out of date
ml: പഴയത്
