Page Title (7.x-2.4) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: more
ne: धेरै

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Out of date
ne: म्याद समाप्त भएको
