Page Title (7.x-2.4) - en to nl translation catalogue (30 entries)

en: Title
nl: Titel

en: more
nl: meer

en: None
nl: Geen

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Page
nl: Pagina

en: Out of date
nl: Verouderd

en: Desc
nl: Aflopend

en: Pattern
nl: Patroon

en: set page title
nl: paginatitel instellen

en: Page Title
nl: Paginatitel

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: Apply
nl: Toepassen

en: Page titles
nl: Paginatitels

en: Page Type
nl: Paginatype

en: 1 row | @count rows
nl[0]: 1 rij
nl[1]: @count rijen

en: This will override any other link you have set.
nl: Dit zal alle bestaande koppelingen overschrijven.

en: Link this field to its node
nl: Dit veld naar de node linken

en: database update script
nl: database update-script

en: Edit link
nl: Bewerkingslink

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Available Tokens List
nl: Beschikbare tokens

en: Token Scope
nl: Token-bereik

en: Show Field
nl: Toon veld

en: <strong>Default Frontpage</strong>: <samp><em>site name</em> | <em>site slogan</em></samp>
nl: <strong>Standaard voorpagina</strong>: <samp><em>site naam</em> | <em>site slogan</em></samp>

en: Page Title Pattern
nl: Patroon voor paginatitel

en: The page title.
nl: De paginatitel

en: Provide a description of this node to appear in the &lt;title&gt; tag which search engines can use in search result listings (optional). It is generally accepted this field should be less than 70 characters.
nl: Een beschrijving van de inhoud die verschijnt in de &lt;title&gt;-tag. Kan door zoekmachines in zoekresultaten worden gebruikt. Beperk de lengte tot 70 tekens.

en: Sort By
nl: Sorteer op

en: Asc
nl: Oplopend
