Page Title (7.x-2.4) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: more
ta: மேலும்

en: Reset
ta: மீளமை

en: None
ta: இல்லை

en: Page title
ta: பக்க தலைப்பு

en: Page
ta: பக்கம்

en: Out of date
ta: நாட்பட்டது

en: Defaults
ta: இயல்புநிலைகள்

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
