Page Title (7.x-2.4) - en to tr translation catalogue (29 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: more
tr: daha fazla

en: Reset
tr: Sıfırla

en: None
tr: Hiçbiri

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Page
tr: Sayfa

en: Out of date
tr: Güncel değil

en: Desc
tr: Azalan

en: Pattern
tr: Örüntü

en: set page title
tr: sayfa başlığını ayarla

en: Page Title
tr: Sayfa Başlığı

en: Defaults
tr: Varsayılanlar

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Page titles
tr: Sayfa başlıkları

en: Page Type
tr: Sayfa Türü

en: This will override any other link you have set.
tr: Bu, ayarladığınız diğer tüm bağlantıları geçersiz kılacaktır.

en: Edit link
tr: Bağlantıyı düzenle

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Page Title Patterns
tr: Sayfa Başlığı Şablonları

en: Token Scope
tr: Token (İşaret) Kapsamı

en: Show Field
tr: Alanı Göster

en: Drupal's default page title follows one of two patterns:
tr: Drupal'in öntanımlı sayfa başlığı şu iki şablondan birine uyar:

en: <strong>Default Page</strong>: <samp><em>page title</em> | <em>site name</em></samp>
tr: <strong>Öntanımlı Sayfa</strong>: <samp><em>sayfa başlığı</em> | <em>site ismi</em></samp>

en: <strong>Default Frontpage</strong>: <samp><em>site name</em> | <em>site slogan</em></samp>
tr: <strong>Öntanımlı Ana Sayfa</strong>: <samp><em>site ismi</em> | <em>site sloganı</em></samp>

en: The <strong>Page Title</strong> module lets you change these defaults in two ways. First, you can adjust the patterns below using the placeholders given. This will change the way the default page titles are created. Second, on enabled forms (curently node, term & user editing forms) you have the option of specifying a title that is different to the title of the item. This field only appears if the <em>Show Field</em> box is checked for the item. If a value is provided it will be used to generate the <samp>[page-title]</samp> placeholder however if it is left blank the <samp>[page-title]</samp> token will inherit the item's own title.
tr: <strong>Sayfa Başlığı</strong> (Page Title) eklentisi bu öntanımlıları iki yolla değiştirmesinize izin verir. Birincisi, verilen yer tutucuları kullananarak aşağıdaki şablonları düzenleyebilirsiniz. Bu öntanımlı sayfa başlıklarını oluşturma şeklini değiştirecektir. İkinci olarak, izin verilen formlarda (şu an düğüm, terim & kullanıcı düzenleme formları) öğenin başlığından farklı bir başlık belirleme seçeneğine sahipsiniz. Bu alan sadece o öge için <em>Alanı Göster</em> kutusu işaretliyse görünür. Bir değer verilmişse bu <samp>[page-title]</samp> yer-tutucusunu oluşturmakta kullanılacak, ama boş bırakıldıysa <samp>[page-title]</samp> işareti değer olarak ögenin kendi başlığını devralacaktır.

en: Sort By
tr: Sıralama Yönü

en: Asc
tr: Artan
