Page Title (7.x-2.5) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: more
bs: još

en: None
bs: Nijedan

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Page
bs: Strana

en: Out of date
bs: Zastarjeo

en: Apply
bs: Primjeni

en: This will override any other link you have set.
bs: Ovo će prepisati bilo  koji link koji ste postavili.

en: Link this field to its node
bs: Linkaj ovo polje na njegov nod

en: Edit link
bs: Izmjeni link
