Page Title (7.x-2.5) - en to da translation catalogue (28 entries)

en: Title
da: Titel

en: more
da: mere

en: Reset
da: Gendan

en: None
da: Ingen

en: Page title
da: Sidetitel

en: Page
da: Side

en: Out of date
da: Forældet

en: Desc
da: Faldende

en: Pattern
da: Mønster

en: Defaults
da: Standarder

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Page titles
da: Sidetitler

en: Page Type
da: Sidetype

en: 1 row | @count rows
da[0]: 1 række
da[1]: @count rækker

en: This will override any other link you have set.
da: Tilsidesætter alle andre links du har angivet.

en: Link this field to its node
da: Link feltet til dets indholdselement

en: Edit link
da: Redigér-link

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Page Title Patterns
da: Mønstre for sidetitler

en: Show Field
da: Vis felt

en: <strong>Default Page</strong>: <samp><em>page title</em> | <em>site name</em></samp>
da: <strong>Standardside</strong>: <samp><em>sidens titel</em> | <em>sidens navn</em></samp>

en: Sort By
da: Sortér efter

en: Set Page Title
da: Definér sidens titel

en: Administer Page Title
da: Administrér Page Title

en: More Help...
da: Mere hjælp...

en: Asc
da: Stigende
