Page Title (7.x-2.5) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: more
eo: pli

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Page
eo: Paĝo

en: Out of date
eo: Malĝisdata

en: Desc
eo: malkreske

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
