Page Title (7.x-2.5) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: more
is: meira

en: Reset
is: Tómstilla

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Page
is: Síða

en: Out of date
is: Ikki dagført
