Page Title (7.x-2.5) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Title
gl: Título

en: more
gl: máis

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Page
gl: Páxina

en: Out of date
gl: Obsoleto

en: Pattern
gl: Patrón

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: This will override any other link you have set.
gl: Esto sobrescribirá calquer outro enlace que teña establecido.

en: Link this field to its node
gl: Liga este campo a este nodo

en: Edit link
gl: Editar ligazón

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
