Page Title (7.x-2.5) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Title
jv: Judul

en: more
jv: pepaké

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Page
jv: Kācā

en: Out of date
jv: Wis lawas

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
