Page Title (7.x-2.5) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Pattern
kn: ವಿನ್ಯಾಸ

en: Defaults
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟುಗಳು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
