Page Title (7.x-2.5) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: more
ku: زیاتر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Page
ku: پەڕە

en: Out of date
ku: کۆن بووە
