Page Title (7.x-2.5) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: more
ps: نور

en: None
ps: هېڅ يو

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Page
ps: پاڼه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
