Page Title (7.x-2.5) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: more
ro: mai multe

en: Reset
ro: Resetează

en: None
ro: Nimic

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Page
ro: Pagina

en: Out of date
ro: Expirat

en: Desc
ro: Descendent

en: Pattern
ro: Model

en: set page title
ro: setează titlul paginii

en: Page Title
ro: Titlu Pagină

en: Defaults
ro: Implicite

en: Show field
ro: Afişare câmp

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent
