Page Title (7.x-2.5) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: None
th: ไม่มี

en: Out of date
th: ล้าสมัย

en: Pattern
th: รูปแบบของ

en: Edit link
th: แก้ไขลิงก์
