Page Title (7.x-2.5) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Title
ug: تىما

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Defaults
ug: سۈكۈت

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Sort By
ug: تىزىش
