Page Title (7.x-2.5) - en to uk translation catalogue (80 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: more
uk: ще

en: Reset
uk: Скинути

en: None
uk: Немає

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Page
uk: Сторінка

en: Out of date
uk: Застаріло

en: Desc
uk: Спад

en: Pattern
uk: Шаблон

en: set page title
uk: встановити заголовок сторінки

en: Page Title
uk: Заголовок Сторінки

en: Enhanced control over the page title (in the &lt;head> tag).
uk: Розширене керування заголовком сторінки (тег &lt;title> в  &lt;head>)

en: Defaults
uk: Умовчання

en: Show field
uk: Відобразити поля

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Page titles
uk: Заголовки сторінок

en: Page Type
uk: Тип сторінки

en: 1 row | @count rows
uk[0]: @count рядок
uk[1]: @count рядки
uk[2]: @count рядків

en: This will override any other link you have set.
uk: Це перевизначить будь-яке інше встановлене посилання.

en: SEO
uk: Оптимізація для пошукових систем

en: Link this field to its node
uk: Зробити це поле посиланням на його матеріал

en: database update script
uk: сценарій оновлення бази даних

en: Edit link
uk: Посилання на редагування

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Available Tokens List
uk: Список доступних замінників

en: Token Scope
uk: Область дії замінника

en: Show Field
uk: Показати поле

en: Page Title provides control over the &lt;title> element on a page using token patterns and an optional textfield to override the title of the item (be it a node, term, user or other). The Token Scope column lets you know which tokens are available for this field (Global is always available). Please click on the <strong><em>more help&hellip;</em></strong> link below if you need further assistance.
uk: Заголовок сторінки надає управління елементом &lt;title> на сторінці за допомогою шаблонів замінників і необов'язкового тексту, щоб перевизначати заголовки об'єктів (будь то матеріал, термін, користувач тощо). Колонка групи замінників завжди містить тільки замінники, відповідні обраному полю (глобальні - доступні завжди). Будь ласка, перейдіть за посиланням <strong> <em> Додаткова інформація&hellip;</em></strong>нижче, якщо у вас залишилися питання.

en: The <strong>Page Title</strong> module lets you change these defaults in two ways. First, you can adjust the patterns below using the placeholders given. This will change the way the default page titles are created. Second, on enabled forms (curently node, term & user editing forms) you have the option of specifying a title that is different to the title of the item. This field only appears if the <em>Show Field</em> box is checked for the item. If a value is provided it will be used to generate the <samp>[page-title]</samp> placeholder however if it is left blank the <samp>[page-title]</samp> token will inherit the item's own title.
uk: Модуль <strong>Заголовок сторінки</strong> дозволяє змінювати ці значення за замовчуванням двома способами. По-перше, ви можете задати шаблони нижче, використовуючи дані заповнювачі. Це змінить спосіб за замовчуванням створення заголовків сторінок. По-друге, на увімкнених формах (зараз це форми матеріалу, терміна і користувача) є опція для задання заголовка, відмінного від заголовка цього запису. Це поле з'являється тільки, якщо прапорець <em>показати поле </em> увімкнений для цього елемента. Якщо значення підтримується, воно буде використовуватися для створення заповнювача <samp>[page-title]</samp>, однак якщо воно не заповнене, замінник <samp>[page-title]</samp> успадкує значення заголовка самого елементу.

en: Page Title Settings
uk: Настроювання заголовків сторінки

en: Page Title Field
uk: Поле заголовка сторінки

en: If checked, the <em>Page Title</em> field will appear on the node edit form for those who have permission to set the title.
uk: Якщо обране, то поле <em>Заголовка сторінки</em> буде доступно на сторінці редагування матеріалу ( для користувачів із відповідними правами)

en: Page Title Pattern
uk: Шаблон заголовка сторінки

en: Enter the <em>Page Title</em> pattern you want to use for this node type. For more information, please use the !link settings page
uk: Уведіть шаблон <em>Заголовка Сторінки</em> який слід використовувати для матеріалу даного типу. Для одержання додаткової інформації відвідайте !link сторінку настроювань

en: The page title.
uk: Заголовок сторінки.

en: administer page titles
uk: адміністрування заголовків сторінок

en: Page Title form.
uk: Форма заголовка сторінки

en: Sort By
uk: Впорядкувати за

en: Set Page Title
uk: Встановити Заголовок сторінки

en: Allow user to set or modify a page title
uk: Дозволити користувачеві встановлювати або змінювати заголовок сторінки

en: Administer Page Title
uk: Адміністрування Заголовка сторінки

en: Perform administration tasks for Page Title
uk: Виконання адміністративних завдань для Заголовка сторінки

en: Page title settings
uk: Налаштування заголовка сторінки

en: Page Title: @pt
uk: Заголовок сторінки: @pt

en: No Page Title
uk: Заголовок сторінки відсутній

en: The title of the current page, as processed by the Page Title module.
uk: Заголовок поточної сторінки після обробки модулем Заголовок сторінки

en: More Help...
uk: Більше інформації...

en: The <strong>Page Title</strong> module lets you change these defaults in two ways. First, you can adjust the patterns below using the placeholders given. This will change the way the default page titles are created. Second, on enabled forms (curently node, term & user editing forms) you have the option of specifying a title that is different to the title of the item. This field only appears if the <em>Show Field</em> box is checked for the item. If a value is provided it will be used to generate the <samp>[current-page:page-title]</samp> placeholder however if it is left blank the <samp>[current-page:page-title]</samp> token will inherit the item's own title.
uk: Модуль <strong>Заголовок сторінки</strong> дозволяє змінювати ці значення за замовчуванням двома способами. По-перше, ви можете задати шаблони нижче, використовуючи дані заповнювачі. Це змінить спосіб за замовчуванням створення заголовків сторінок. По-друге, на увімкнених формах (зараз це форми матеріалу, терміна і користувача) є опція для задання заголовка, відмінного від заголовка цього запису. Це поле з'являється тільки, якщо прапорець <em>показати поле </em> увімкнений для цього елемента. Якщо значення підтримується, воно буде використовуватися для створення заповнювача <samp>[current-page:page-title]</samp>, однак якщо воно не заповнене, замінник <samp>[current-page:page-title]</samp> успадкує значення заголовка самого елементу.

en: Configure the page titles for your site (the title in the &lt;head&gt; tag).
uk: Налаштування заголовків сторінок вашого сайту (тег title в & lt;head&gt;).

en: A Page Title alternative to the Node: Title field.
uk: Модуль Заголовок сторінки є альтернативою для Матеріал: Поле Заголовок.

en: Fall back on to Node: Title
uk: Повернутися до полю матеріалу "Заголовок"

en: If no Page Title is set for a node then the normal node title will be used instead.
uk: Для матеріалу з невказаним заголовком сторінки буде використано замість цього поле "Заголовок" матеріалу.

en: Page Title provides control over the <code>&lt;title></code> element on a page using token patterns and an optional textfield to override the title of the item (be it a node, term, user or other). The Token Scope column lets you know which tokens are available for this field (Global is always available). Please click on the <strong><em>more help&hellip;</em></strong> link below if you need further assistance.
uk: Заголовок сторінки надає управління елементом <code>&lt;title></code> на сторінці за допомогою шаблонів замінників і необов'язкового тексту, щоб перевизначати заголовки об'єктів (будь то матеріал, термін, користувач тощо). Колонка групи замінників завжди містить тільки замінники, відповідні обраному полю (глобальні - доступні завжди). Будь ласка, перейдіть за посиланням <strong> <em> Додаткова інформація&hellip;</em></strong>нижче, якщо у вас залишилися питання.

en: Page Title upgrade table present
uk: Таблиця оновлення модуля Заголовок сторінки присутня

en: Page Title settings
uk: Налаштування заголовків сторінок

en: The page title. WARNING - raw user input
uk: Заголовок сторінки. ОБЕРЕЖНО - необроблене введення користувача.

en: Optionally enter a Page Title Pattern for this argument. This will override the main view Page Title Pattern. You can also use the tokens below.
uk: Додатково введіть шаблон заголовка сторінки для даного аргументу. Це також перевизначити головний вид шаблону заголовка сторінки. Також можна використовувати замінники нижче.

en: Page (with Page Title)
uk: Сторінки (із Заголовком сторінки)

en: Same as a normal Page, but also includes the Page Title control.
uk: Те ж, що і звичайна сторінка, але включає управління Заголовком сторінки.

en: Page with Page Title
uk: Сторінка із Заголовком сторінки

en: Page title: @pt
uk: Заголовок сторінки: @pt

en: No page title
uk: Заголовок сторінки відсутній

en: The <em>Page Title Pattern</em> of this view
uk: <em>Шаблон заголовка сторінки</em> цього виду.

en: Asc
uk: Зрост

en: Page Title List
uk: Перелік заголовків сторінки

en: Listed below are all the nodes on the site with their Page Title (if set).
uk: Нижче перелічено всі матеріалу сайту з їх Заголовками сторінок (якщо встановлено).

en: There is no content to list.
uk: Відсутні матеріали для створення списку.

en: Node ID (NID) is:
uk: Ідентифікатор матеріалу (NID):

en: Title Contains:
uk: Заголовок містить:

en: "Page Title" Contains:
uk: "Заголовок сторінки" містить:

en: Page title version
uk: Версія модуля Заголовок сторінки

en: The Page Title module must be updated. You should run the !link immediately.
uk: Модуль Заголовок сторінки має бути оновлений. Необхідно негайно виконати !link.

en: The Page Title upgrade table (<code>page_title_old</code>) is present. You can remove it !link
uk: В наявності є таблиця оновлення модуля Заголовок сторінки (<code>page_title_old</code>). Її можна видалити !link

en: using this script
uk: за допомогою цього сценарію

en: Incorrect Schema
uk: Неправильна схема

en: It appears Drupal thinks the module is up to date, however the database schema is incorrect. Please uninstall and reinstall the module.
uk: Схоже Drupal вважає, що модуль актуальний, однак схема бази даних неправильна. Будь ласка, деінсталюйте і знову встановіть модуль.

en: Enabled (<code>page_title</code> table contains !rows)
uk: Увімкнено (таблиця <code>page_title</code> містить !rows)

en: Drop Old Page Title Table?
uk: Видалити таблицю старих заголовків сторінок?
