Page Title (7.x-2.6) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: more
be: болей

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Page
be: Старонка

en: Out of date
be: Састарэлы

en: Defaults
be: Прадвызначаныя

en: Apply
be: Ужыць

en: Edit link
be: Рэдагаваць спасылку
