Page Title (7.x-2.6) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Title
ca: Títol

en: more
ca: més

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Page
ca: Pàgina

en: Out of date
ca: Desactualitzat

en: Pattern
ca: Patró

en: Defaults
ca: Per defecte

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: This will override any other link you have set.
ca: Això sobreescriu qualsevol altre enllaç que hàgiu definit.

en: Link this field to its node
ca: Enllaça aquest camp al seu node

en: Edit link
ca: Enllaç d'edició

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Sort By
ca: Ordena per
