Page Title (7.x-2.6) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: more
cs: více

en: None
cs: Žádné

en: Page title
cs: Název stránky

en: Page
cs: Stránka

en: Out of date
cs: Zastaralý

en: Desc
cs: Sestupně

en: Defaults
cs: Výchozí hodnoty

en: Show field
cs: Zobrazit pole

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Edit link
cs: Odkaz "upravit"

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Sort By
cs: Seřadit dle

en: The title of the current page, as processed by the Page Title module.
cs: Nadpis aktuální stránky spracovaný pomocí modulu Page Title.

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Page Title List
cs: Seznam nadpisů stránek

en: There is no content to list.
cs: Neexistuje žádný obsah do seznamu.

en: Node ID (NID) is:
cs: ID uzlu (NID) je:

en: Title Contains:
cs: Nadpis obsahuje:

en: "Page Title" Contains:
cs: "Page Title" obsahuje:
