Page Title (7.x-2.6) - en to et translation catalogue (33 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: more
et: veel

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Page
et: Lehekülg

en: Out of date
et: Aegunud

en: Desc
et: Kahanev

en: Pattern
et: Muster

en: Page Title
et: Lehe Pealkiri (Title)

en: Enhanced control over the page title (in the &lt;head> tag).
et: Suurendatud kontroll lehe pealkirjale (&lt;head> tag's).

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Show field
et: Näita välja

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Page titles
et: Lehe tiitlid

en: Page Type
et: Lehe tüüp

en: Edit link
et: Muutmise link

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Available Tokens List
et: Võimalike tunnuste nimekiri

en: Token Scope
et: Märgendi skoop

en: Show Field
et: Näita välja

en: Drupal's default page title follows one of two patterns:
et: Drupali vaikimisi tiitel järgib ühte kahest võimalikust mustrist:

en: <strong>Default Page</strong>: <samp><em>page title</em> | <em>site name</em></samp>
et: <strong>Vaikimisi leht</strong>: <samp><em>lehe pealkiri</em> | <em>saidi nimetus</em></samp>

en: <strong>Default Frontpage</strong>: <samp><em>site name</em> | <em>site slogan</em></samp>
et: <strong>Vaikimisi avaleht</strong>: <samp><em>saidi nimi</em> | <em>saidi slogan slogan</em></samp>

en: Page Title Settings
et: Lehe tiitli seaded

en: Page Title Field
et: Lehe tiitli väli

en: If checked, the <em>Page Title</em> field will appear on the node edit form for those who have permission to set the title.
et: Märgistatuna ilmub lehe tiitli määramise väli postituse muutmise vormis nendele kasutajatele, kellele on antud vastav õigus.

en: Page Title Pattern
et: Lehe tiitli muster

en: Enter the <em>Page Title</em> pattern you want to use for this node type. For more information, please use the !link settings page
et: Sisesta lehe pealkirja muster, mida sa soovid selle sisutüübi puhul kasutada. Täiendavat informatsiooni vaata !link seadete lehelt

en: Sort By
et: Sorteerimise alus

en: Asc
et: Kasvav
