Page Title (7.x-2.6) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: more
hi: और भी

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: None
hi: कोई नहीं

en: Page title
hi: पृष्ठ का शीर्षक

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Out of date
hi: अप्रचलित

en: Desc
hi: अवरोही

en: Pattern
hi: नमूना

en: Page Title
hi: पृष्ठ का शीर्षक

en: Apply
hi: लागू करें

en: SEO
hi: खोज इंजन अनुकूलन

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
