Page Title (7.x-2.6) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: Title
id: Judul

en: more
id: selengkapnya

en: None
id: Tiada

en: Page title
id: Judul halaman

en: Page
id: Halaman

en: Out of date
id: Kadaluarsa

en: Pattern
id: Pola

en: Page Title
id: Judul Halaman

en: Defaults
id: Bawaan

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: This will override any other link you have set.
id: Ini akan membatalkan tautan lain yang telah Anda tetapkan.

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: A Page Title alternative to the Node: Title field.
id: Judul Halaman alternatif untuk Node: Judul field.

en: Asc
id: Urutan turun

en: Page Title List
id: Daftar Judul Halaman
