Page Title (7.x-2.6) - en to it translation catalogue (19 entries)

en: Title
it: Titolo

en: more
it: altro

en: Reset
it: Ripristina

en: None
it: Nessuno

en: Page title
it: Titolo della pagina

en: Page
it: Pagina

en: Out of date
it: Non aggiornato

en: Desc
it: Disc

en: Pattern
it: Modello

en: Page Title
it: Titolo della pagina

en: Defaults
it: Impostazioni predefinite

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: This will override any other link you have set.
it: Questo sovrascriverà qualsiasi altro link tu abbia impostato.

en: Link this field to its node
it: Collega questo campo al suo nodo

en: Edit link
it: Link modifica

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Sort By
it: Ordina Per
