Page Title (7.x-2.6) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: more
ka: მეტი

en: None
ka: არცერთი

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Page
ka: გვერდი

en: Out of date
ka: მოძველებულია

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
