Page Title (7.x-2.6) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Page
kk: Бет

en: Out of date
kk: Ескірген
