Page Title (7.x-2.6) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Out of date
km: ហួស​សម័យ
