Page Title (7.x-2.6) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: more
my: ပို၍

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: - All -
my: - အားလုံး -
