Page Title (7.x-2.6) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: more
nn: meir

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: Page
nn: Nettside

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
