Page Title (7.x-2.6) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: more
sl: več

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Page
sl: Stran

en: Out of date
sl: Zastarelo
