Page Title (7.x-2.6) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: more
sq: tjetër

en: Reset
sq: Rifillo

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Page
sq: Faqe

en: Out of date
sq: E pa përditësuar
