Page Title (7.x-2.7) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: more
af: meer

en: Reset
af: Herstel

en: Page
af: Bladsy

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
