Page Title (7.x-2.7) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: more
hr: više

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Page
hr: Stranica

en: Out of date
hr: Zastarjelo

en: Desc
hr: Silazno

en: Pattern
hr: Uzorak

en: Defaults
hr: Zadane vrijednosti

en: Apply
hr: Primjeni

en: Edit link
hr: Uredi poveznicu

en: Asc
hr: Uzlazno
