Page Title (7.x-2.7) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: more
ja: 続き

en: Reset
ja: リセット

en: None
ja: なし

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Page
ja: ページ

en: Out of date
ja: 期限切れ

en: Desc
ja: 降順

en: Pattern
ja: パターン

en: Page Title
ja: ページタイトル

en: Defaults
ja: デフォルト

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Nid
ja: ノードID

en: 1 row | @count rows
ja[0]: 1 行
ja[1]: @count 行

en: This will override any other link you have set.
ja: 他に設定したリンクがあれば、それによって上書きされます。

en: Link this field to its node
ja: このフィールドを関連するノードへリンク

en: database update script
ja: データベース更新スクリプト

en: Edit link
ja: 編集リンク

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Sort By
ja: 並び替え

en: Asc
ja: 昇順
