Page Title (7.x-2.7) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: more
lv: vairāk

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Page
lv: Lapa

en: Out of date
lv: Novecojis

en: Desc
lv: Dilst.

en: Pattern
lv: Modelis

en: Page Title
lv: Lapas Nosaukums

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Edit link
lv: Rediģēt saiti

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Sort By
lv: Kārtot pēc
