Page Title (7.x-2.7) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: more
te: మరిన్ని

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Page title
te: పేజీ శీర్షిక

en: Page
te: పేజీ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Page titles
te: పుటల శీర్షికలు

en: - All -
te: - అన్ని -
