Page Title (7.x-2.7) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: more
az: daha çox

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Page
az: Səhifə

en: Out of date
az: Vaxtı keçmiş

en: Desc
az: azaldın

en: Pattern
az: Nümunə

en: Page Title
az: Səhifə başlığı

en: Defaults
az: Defoltlar

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
