Page Title (7.x-2.4) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: more
el: περισσότερα

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Page
el: Σελίδα

en: Out of date
el: Μη ενημερωμένο

en: Desc
el: Φθί

en: Pattern
el: Πρότυπο

en: Defaults
el: Προεπιλεγμένα

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: This will override any other link you have set.
el: Αυτό θα παρακάμψει κάθε άλλο σύνδεσμο που έχετε ορίσει.

en: Edit link
el: Σύνδεσμος επεξεργασίας

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Sort By
el: Ταξινόμηση κατά

en: Asc
el: Αύξ
