Page Title (7.x-2.7) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: more
fi: lisää

en: Reset
fi: Palauta

en: None
fi: Ei mitään

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Page
fi: Sivu

en: Out of date
fi: Ei ajan tasalla

en: Pattern
fi: Kuvio

en: Defaults
fi: Oletusasetukset

en: Apply
fi: Käytä

en: 1 row | @count rows
fi[0]: 1 rivi
fi[1]: @count riviä

en: This will override any other link you have set.
fi: Tämä ohittaa kaikki toiset linkit joita olet asettanut.

en: Link this field to its node
fi: Tee kentästä linkki solmuun

en: Edit link
fi: Muokkaa linkkiä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Sort By
fi: Lajittele
