Page Title (7.x-2.6) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Title
is: Titill

en: more
is: meira

en: Reset
is: Endursetja

en: None
is: Engin

en: Page title
is: Titill síðu

en: Page
is: Síða

en: Out of date
is: Útrunnið

en: Defaults
is: Sjálfgildi

en: Apply
is: Virkja

en: Edit link
is: Breyta tengli

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
