Page Title (7.x-2.7) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Page
mn: Хуудас

en: Out of date
mn: Хуучирсан
