Page Title (7.x-2.5) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: more
mr: आणखी

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: None
mr: काहीच नाही

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Page
mr: पान
