Page Title (7.x-2.6) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: more
fa: بیشتر

en: Reset
fa: اعاده

en: None
fa: هیچ

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Page
fa: صفحه

en: Out of date
fa: قدیمی

en: Desc
fa: نزولی

en: Pattern
fa: الگو

en: Defaults
fa: پیش‌فرض‌ها

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی
